Pixelophobia

Preview

Manor Lords to jeden wielki WIP

Jedna z najbardziej wyczekiwanych strategii tego roku jest już z nami. Manor Lords, bo to o tej grze mowa, pojawiło się na Steamie i w ramach Game Passa. To cudownie, bo sporo osób będzie mogło tę grę przetestować, a tego jej właśnie potrzeba. Manor Lords to jedno wielkie WIP (Work In Progress), które ma wielki potencjał.

Preview

Palworld – Pokemony, których wszyscy chcieli, a Nintendo nie chciało dać

Hit, jakich mało. Może nie najpiękniejsza gra. Może nie najlepsza gra. Jest to jednak gra, którą chciały miliony, i miliony właśnie to pokazały. Jak często się zdarza, że gra osiąga dwa miliony graczy na Steamie w tym samym czasie, nie licząc do tego jeszcze Xboksa? Jak często gra w pierwszym dniu przebija się na szczyt listy najpopularniejszych gier na Xboksie i nie chce spaść? Rzadko. Palworld to osiągnął.

Preview

Arma Reforger to Arma z odrobiną nostalgii

Bohemia Interactive dała nam kolejną Armę. Arma Reforger to nie Arma 4, ani też kolejny dodatek do Army 3. Jest to swego rodzaju demo silnika Enfusion, które ma zostać wykorzystane w następnej odsłonie Army. Jeśli przy okazji dodasz do dema nieco nieuzasadnionej nostalgii, to masz… Fajna koncepcja, w którą nikt nie zagra?

Preview

Pierwsze spojrzenia na Dune: Spice Wars

Dune staje się ostatnio coraz popularniejsze. Nie dość, że książki znowu się sprzedają, kręcą drugi film po sukcesie pierwszego, to jeszcze pojawiło się ostatnio kilka gier Dune. Jedną z nich jest Dune: Spice Wars. Deweloperzy wybrali grze bardzo ambitny gatunek. Strategia 4X. Jest ciekawie…

Preview

Dying Light 2 – Pierwsze wrażenia

Wcześniej nie miałem okazji zagrać w Dying Light 2, jednak gra zawsze była w mojej pamięci. Teraz mam za sobą około 2 godzin gry i właśnie ukończyłem wprowadzenie do gry. Czy Dying Light 2 jest lepsze od pierwszej gry w serii? Czy gra jest warta swojej ceny? Nie wiem, ale mam kilka początkowych spostrzeżeń.

OpenCritic Contributor

Kategorie

Taka sobie reklama