Gra World of Tanks Xbox One

World of Tanks – Tankbowl 2018

Tankbowl 2018

Amerykanie przed telewizorami oglądają zmagania o tytuł najlepszej drużyny futbolowej. Reszta świata przed telewizorami walczy o tytuł najlepszej nacji pod względem oręża pancernego. Jaki będzie wynik? Zapewne da się go przewidzieć znając liczne przewagi jednej ze stron, ale o tym dowiemy się już wkrótce. Tymczasem – Tankbowl 2018 – USA vs Związek Radziecki.

Ale najpierw notka prasowa od Wargaming.net:

Po zeszłorocznym sukcesie, turniej TankBowl powraca! Już od dziś aż do 4 lutego naprzeciw siebie stają dwaj rywale z czasów zimnej wojny – USA i ZSRR. Stawką są czołgi premium M4 Sherman w edycji mistrzowskiej i chwała!

Każdy gracz może łatwo wziąć udział w zawodach. Wystarczy, że grając wybierzemy dowolny czołg amerykański lub radziecki poziomu III lub wyższego. Po każdej bitwie wynik wchodzi do puli osobistej i danej drużyny. Każdy czołgista, który osiągnie 100 punktów przez najbliższe dwa tygodnie, przechodzi dalej do finałowej fazy zawodów. W decydującej fazie, która rozpocznie się 1 lutego i potrwa 4 dni, za każde 15 zdobytych punktów dostaje się jedną z losowych nagród. Gracze, którzy zdobędą 110 punktów lub więcej otrzymają okolicznościowy medal MVP. Turniej wygra USA lub ZSSR na podstawie największej ilości graczy z tym tytułem. Każdy gracz zwycięskiej strony dostaje w nagrodę czołg premium Champion M4 Sherman oraz okolicznościowy emblemat. Przegrana strona będzie mogła kupić ten czołg ze sporą zniżką.

Aby dodatkowo uczcić to wydarzenie przygotowane zostały specjalne zestawy z amerykańskim czołgiem Patriot T26E5 i radzieckim Object 252U Defender oraz emblematy, którymi można wspierać wybraną stronę. To wydarzenie jest dostępne wyłącznie na konsolach Xbox 360, Xbox One, Xbox One S, PlayStation®4 oraz w rozdzielczości 4K i HDR na Xbox One X i Sony PlayStation®4  Pro.

Prawda jest taka, że Tankbowl 2018 już od kilku dni, chociaż jeszcze nie jest za późno aby wejść do gry. Widać jednak już pewien trend. Często znajdowałem się w walce moim wiernym Shermanem Jumbo przeciwko 15 radzieckim maszynom.  Już w tym momencie wiedziałem, że nie będzie mi dane zasiąść za sterami czołgu-nagrody. Byłem po prostu zbyt dumny i nie zmieniłem drużyny przed zakończeniem zadania pierwszej fazy, która determinuje drużynę dla której zdobywamy punkty w finale. Moją jest drużyna USA, rzecz jasna. A jaka będzie wasza?

Dodatkowo załączam grafikę z dokładnymi informacjami dotyczącymi dat, jak zdobywać punkty i jakie są nagrody. Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.