Pixelophobia

Recenzja

A Plague Tale: Requiem – Nic nie jest tak piękne, jak mogłoby się wydawać

Chciałem zagrać w A Plague Tale: Innocence jakiś czas temu, gdy gra była w Game Pass. Mam też ją na płycie, ale jest zafoliowana. Ostatecznie głównie z tego powodu się za nią nie zabrałem. A tu wychodzi druga gra w serii. Nie wiem, jakie jest tło wydarzeń i co się stało w Gujennie, ale… No cześć, piękna! Czas zabrać się za A Plague Tale: Requiem.

Recenzja

Hell Let Loose – Lepszej II Wojny Światowej nie było

Po długim czasie ta wyczekiwana przeze mnie gra pojawiła się na konsolach. Team17 i Dark Matter wydali Hell Let Loose na konsolach. Przenieś się w okres II Wojny Światowej i walcz w tym hardkorowym shooterze rodem z PC, choć na konsolach. Czy jednak warto za grę płacić, gdy jest Enlisted?

Recenzja

High On Life – Szalona gra od twórcy Rick and Morty

High On Life to ciekawy potwór. Gra, dla której warto kupić Game Pass. Gra, którą stworzyło studio współtwórcy genialnego serialu animowanego Rick & Morty. Gra, w której bronie są naszymi rozmownymi towarzyszami. Inwazja. Wojny gangów. Szalone zwroty akcji i ciągłe nabijanie się z życia. High On Life to fajna gra, która pochłonęła mnie od premiery.

Recenzja

Forza Horizon 5 – Witamy w Meksyku!

Forzą Horizon możemy się cieszyć od 2012 roku, kiedy to Playground Games zaoferowało nam wycieczkę po USA. Kilka odsłon później jesteśmy w Meksyku. Czy Forza Horizon 5 to po prostu kolejna gra z serii? Czy może oferuje coś zupełnie innego niż dotychczas? Czas się przekonać, bo ma być szybko i pięknie!

Recenzja

Grizzland – czerń, biel, ogrodnictwo i odrobina przemocy

eastasiasoft staje się kolejnym wydawcą, który dostarcza konsolowcom masę gier, które są niezależne, tanie i łatwe do ukończenia. Często zdarza się, że gry są wątpliwej jakości, ale czasami zdarzy się gra, która może nie wyróżnia się z tłumu, ale jest naprawdę ciekawa. Grizzland to jedna z takich gier.

Recenzja

Sniper Elite 5 – Niby coś nowego, a wciąż to samo

Pierwsze Sniper Elite to była ciekawa i trudna gra. Trzeba było się chować, znajdować idealne pozycje do strzału. Gra przy tym była dość liniowa i zmuszała gracza do działania według pewnych schematów. Od Sniper Elite 3 gra wygląda tak samo. Teraz jest po prostu ładniej. Czy to wystarczy?

Recenzja

Squad – Gra, która idealnie oddaje pole walki

Jeśli w grze pokroju Battlefielda nic się nie dzieje, to Squad nie powinien być nazywany grą. Symulator pola walki? To jest chyba trafniejsze określenie. Gra jest ciągle rozwijana od 2015 roku, kiedy to wystartowała w Steam Early Access i właśnie doczekała się najnowszej aktualizacji. Czym więc jest Squad?

Recenzja

Dying Light 2: Stay Human – Aiden jak tak zwinny, delikatny kwiatuszek

Premierę Dying Light 2 zupełnie przegapiłem. Nie pamiętam, czym się wtedy zajmowałem, ale zupełnie zapomniałem, że gra w ogóle ma się pojawić na rynku. Żałuję, bo od premiery gry minęło pół roku, a ja dopiero teraz dorwałem kopię gry w moje ręce. Dużo w niej biegania…

Recenzja

Martha is Dead – Mroczna przygoda w śródziemnomorskim stylu

Martha is Dead to gra, której znaczenie tytułu poznajemy już w pierwszych minutach gry. Słyszymy włoską historyjkę o damie w bieli, która nie zwiastuje niczego dobrego. Szybko okazuje się, że świat fantazji przeplata się z tragedią rodzinną, gdy w tle dzieje się wojna. Zdecydowanie nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy, bo ta gra, jak na logikę, nie powinna istnieć.

Recenzja

The Outer Worlds – Gra, którą powinien być następny Fallout

Właśnie spędziłem kilkadziesiąt godzin, grając w The Outer Worlds. Chyba już wiem wszystko o tej grze, co można wiedzieć, grając na Xboksie. Czy The Outer Worlds zasługuje na tyle nagród, co zdobyło? Jak Xbox Series X radzi sobie z grą? Czy nadal warto ją kupić za pełną cenę?

OpenCritic Contributor

Kategorie

Taka sobie reklama