Gra Recenzja

Królik na parkingu – Recenzja Bunny Parking

Bunny Parking, jak wiele podobnych gier, miało być fajną, przyjazną grą, w której kilka osób może się zebrać, zagrać i po udanej sesji wrócić do swoich spraw. Okazuje się jednak, że takie gry muszą być dopracowane. Trzeba też o nich wiedzieć. Czy więc warto wiedzieć o Bunny Parking?

Królik-parkingowy

Bunny Parking, Xbox One, recenzja, review
Głównym zadaniem w grze jest przeprowadzanie samochodów przez zawalony parking. Środkiem jedzie jeden, a resztę musimy usunąć mu z drogi kopniakami.

Założenia Bunny Parking są fajne. Jest to swoisty plac zabaw, gdzie wcielamy się w rolę królika. Czeka nas kilka przygód, które sami musimy odkryć oraz kilka zabaw. Znajdą się na mapie także bonusy i przeróżne inne wypełniacze czasu. Całość jest natomiast przygotowana pod rozgrywkę wieloosobową. Niestety jest to kolejna gra, której zarówno wykonanie techniczne, jak i implementacja listy niezbędnych elementów, nie zdają egzaminu. Dość szybko okazuje się, że Bunny Parking to gra pozbawiona jakiejkolwiek głębi, której poziom wykonania można określić jako nieco żałosny. Gra ma masę błędów, a niemalże każdy z jej elementów wymaga solidnego dopracowania. Tytułowy parking jest głównym trybem rozgrywki, gdzie musimy przesuwać samochody po siatce parkingu w taki sposób, żeby utorować drogę jednemu z nich. Kombinowanie jest fajne, ale rozgrywka dość mało przyjemna. Musimy skakać między samochodami i kopać je, chociaż nie zawsze jest na to miejsce. Czasami zdarza się też kopnąć nie ten samochód.

Czyli… Nie?

Bunny Parking, Xbox One, recenzja, review
W grze można robić inne rzeczy niż parkowanie samochodów. Część jest nawet inspirowana zadaniami z Goat Simulator, a przynajmniej tak mi się wydaje…

Czyli nie. Gra jest zbyt niedopracowana, żeby w ogóle zasługiwała na naszą uwagę. Jedynymi osobami, które mogą być zainteresowane grą, są łowcy osiągnięć. Gra oferuje 20 osiągnięć i standardowe 1000G. Zdobycie całego zestawu osiągnięć powinno zająć nam około 2 godzin, więc jest to dość szybka gra, jednak praca nad 1000 kopnięć (różnych) samochodów jest dość monotonna. Nie, żeby reszta gry była jakoś szczególnie ekscytująca… A to wszystko za nieco mniej niż 30 złotych.

Grano na Xboksie One X

Gra została dostarczona przez dewelopera na potrzebę tej recenzji.

4
Bunny Parking:
4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *