Gra Recenzja

Recenzja Bouncy Bullets

Bouncy Bullets Xbox One recenzja review

Ratalaika nie zaskakuje nas kolejnymi już tytułami, więc czas zmienić nieco podejście. Ponieważ gry oferują stosunkowo niewiele, kosztują też niewiele, a osiągnięcia da się zdobyć nie w godziny, a w minuty. Dlatego też pora zmienić do nich podejście i zacząć pisać recenzje w czasie, w którym da się ukończyć grę. Na pierwszy ogień idzie Bouncy Bullets.

31 minut – 31 poziomów

Bouncy Bullets Xbox One recenzja review
Gra oferuje nam 84 poziomy, które musimy ukończyć skacząc i czasami mordując przeciwników, którzy stoją nam na drodze

Bouncy Bullets to gra o dość prostej koncepcji. Jest to uproszczony shoote zręcznościowy, w którym naszym jedynym zadaniem jest dojść do końca poziomu. Nie zawsze jest jednak prosto, ponieważ o ile pierwsze poziomy służą za swoisty samouczek, gdzie uczymy się poruszać i skakać, to już kilka poziomów dalej spotykamy masę przeciwników, spośród których każdego pokonamy na inny sposób. W międzyczasie trzeba będzie pozostawać w ruchu, żeby uniknąć ich ostrzału i nieprzyjemnego sterowania, które sprawia wrażenia poruszania się po lodowisku. W grze jest wręcz zabójcza bezwładność, czyli coś, czego nie powinno być w grze wymagającej czasami dość precyzyjnych ruchów. Wracając do poziomów – co prawda w Bouncy Bullets jest ich aż 84, jednak nie jestem pewien czy ktokolwiek poza deweloperami widział ostatni z nich. Niestety gra nie przyciągnie naszej uwagi na tak długo, ponieważ jest co najwyżej mierna pod każdym względem, a wszelka motywacja kończy się po 25 poziomach zasadniczych i 6 specjalnych, gdy już odblokujemy wszystkie osiągnięcia.

Werdykt

Bouncy Bullets Xbox One recenzja review
Poza standardowymi poziomami możemy zagrać w poziomy specjalne, które są znacznie trudniejsze, bo znacznie więcej jest na nich przeciwników

Bouncy Bullets to kolejna tania gra, która oferuje 1000G i 6 platynek w niespełna pół godziny. Przy okazji należy zauważyć, że na dowolnej platformie wyniesie ona nas mniej niż 20 złotych, co jest jak zawsze idealną ceną jak za tak dużo tak prostego Gamerscore’u. Gra idealna dla łowców, ale każdemu komu nie zależy na wyżej wspomnianych radzę unikać tego tytułu jak ognia.Gra została dostarczona przez Ratalaika Games

Recenzent spędził w grze około dwóch godzin, przechodząc wszystkie poziomy. Odblokował wszystkie 12 osiągnięć i szybciutko odinstalował grę, bo nie było w niej już nic do zrobienia.

6.1
Grafika:
4.5
Dźwiek:
5
Rozgrywka:
5.5
Błędy:
9.5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *