Gra Recenzja

Free Slots Fun Factory

Nienawidzę hazardu. Mówią, że jak ktoś nie ma szczęścia w kartach, to ma szczęście w miłości. Dla mnie to nie jest prawda. Jedyna karcianka w którą gram, i którą można spotkać w kasynie, to Blackjack, bo w tej grze nie ma w ogóle hazardu. W remika przegrywam, w pokera przegrywam, w miłości przegrywam, ale jak już pojawi się na komórce gra, która posiada osiągnięcia, to nie mogę przejść koło niej obojętnie.

Gra, którą prezentuję co prawda nie jest związana z kartami, ale jest mają bogatą historię sięgającą przełomu XIX i XX wieku – mowa rzecz jasna o jednorękich bandytach. Te jednak zostały wydane na Windows Phone z achievementami, co szokuje. Oczywiście zadania podjęło się Game Troopers i wydało grę stworzoną przez Rocksplay i Rock…PRO?, czyli studia deweloperskie ludzi od zamieniania 0 i 1 w pieniądze.

wp_ss_20160320_0004

Premiera gry nie odbyła się bez kontrowersji. Tym razem nie były związane z tym, że osiągnięć nie da się odblokować, czy gra ma błędy – wręcz przeciwnie – w grze każdy achievement jest do odblokowania, a gra nie ma żadnego błędu. Oburzenie wywołało to, że jeden z achievementów wymagał od ciebie zakupienia paczki z monetami. Co prawda nie był to duży wydatek, bo standardowe 4zł, ale mogło to stanowić precedens dla większych firm kochających nasze pieniądze. Obawa była taka, że pojawią się gry w których będzie trzeba zapłacić za osiągnięcie. Nie mam nic przeciwko płaceniu za tytuł, ale płacenie za jedno z osiągnięć to zupełnie inna kwestia.

wp_ss_20160312_0002

Co do samej gry, to jak każda gra hazardowa, tak i ta bazuje na wirtualnej walucie, którą można karmić wirtualne automaty. Pieniądze możemy oczywiście kupić, ale możemy je także wygrać i dostać, ponieważ żeby nie doszło do sytuacji gdzie nie mamy czym grać, wstawiono do gry gratisowe nagrody pieniężne dostępne co cztery godziny. Nie dostajemy wiele, bo tylko 200 monet, ale jest to wystarczająco, żeby kilka razy zagrać. Jak mamy znajomych grających w grę na Facebooku, to oni też mogą pomóc, ponieważ gra posiada integrację z Facebookiem dzięki której można wysyłać sobie prezenty. I jej! Kolejne osiągnięcia są właśnie z tym związane. Ale co tam, to nie jest takie trudne, gdy jedyny twój znajomy z Lumią nie gra.

wp_ss_20160223_0001

Gra jest oczywiście dość rozbudowana jak na grę o automatach i ma potencjał na więcej. W dniu pisania tej recenzji dostępne jest 6 różnych stylów automatów, które różnią się grami bonusowymi i tematami. Zaczynamy na farmie, a kończymy na milionerze, czyli od kurczaków po odrzutowce, zaliczając po drodze Rzym i Afrykę. Z potencjałem, ponieważ po bokach ekranu są nieaktywne przyciski zmiany zestawów i spodziewam się, że w jednej z kolejnych aktualizacji pojawi się więcej automatów i może nawet więcej osiągnięć. Oby!

wp_ss_20160320_0005

Z uwagi na darmowość gry i osiągnięcia nie ma co wybrzydzać, ale sądzę, że nawet najwybredniejszy z wybrednych nie znajdzie wielu punktów zaczepienia dla swojej krytyki. Jasne, że gra jest ustawiona, co pisałem wcześniej, ale gra się naprawdę przyjemnie. Oczywiście przez granie mam na myśli rzucenie komórki w kącie i czekanie aż autospin zrobi swoje.

50HMicrosoft

Make it spin!

Darmowa gra od Game Troopers (a jakżeby inaczej), w której stracimy miliony! No dobra, godziny.

8
Rozgrywka:
8

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.