Wpis

Czas coś napisać po przerwie. Aha, będzie pomarańczowo!

Po wielu mniej i bardziej nieudanych blogach i stronach, które tworzyłem w przeszłości czas na coś nowego. Postanowiłem kupić domenę, nie prosić znowu kolegi o jej hostowanie i zacząć tworzyć coś bardziej ogólnego niż pój poprzedni projekt – Pixelophobia. Był on dla mnie udany, ale nikt się nim nie interesował, a więc skoro nie kosztował tak dużo, to niech sobie wisi w sieci.

W międzyczasie będę pisał tutaj, ponieważ znalazłem się w dość ciekawym momencie mojego życia, gdy rozpocząłem kolejne studia, miłość mi nie wychodzi i zbyt często nie chce mi się niczego robić. Będę pisał o rzeczach ciekawych („Coś, czego mogliście nie wiedzieć”), kobietach i związkach (tutaj zapewne będą królować historia mojego życia, ponieważ byłem odrzucony tyle razy, że książkę można o tym napisać. I nie bójcie się kobiety, wasze imiona zostaną zmienione, tylko kilka osób będzie wiedzieć kim jesteście. Nie żeby wam zależało, nigdy wam nie zależało), ogólnych spostrzeżeniach dotyczących tego pięknego świata, graniu i grach, technologii i może o czymś jeszcze. Lista tematów do opisania jest długa.

Ponieważ Google nadal jest na mnie obrażone, to reklam nie będzie. Będzie za to pięknie, czysto i przyjemnie. Szablon, którego używam to bardzo schludnie wykonany Kappa, którego pierwotnym przeznaczeniem jest bycie szablonem blogów zajmujących się recenzjami gier wideo, ale nie powinien być to problem z powodu dużych możliwości dostosowania szablonu do wymagań użytkownika. Pojawić się na stronie może natomiast zakładka dotycząca wspierania finansowego bloga przez PayPal lub podobne formy płatności. Może ktoś skorzysta, większość zapewne zupełnie nie zauważy tego małego bajeru. Powiem tylko tyle – Kappa to drogi szablon.

A więc zaczynajmy. Czas blogować, tworzyć galerie i prześmiewcze artykuły. Yey! Znowu…

Oczywiście jest jeszcze dużo do zrobienia. Trzeba nawiązać kontakty marketingowe, w pełni przetłumaczyć stronę na język polski, założyć konta email, dodać kilka stron, zmienić layout strony, żeby odpowiadał moim wielkim wymaganiom… Aha, strona używa plików cookie, chyba nie wiem. Zapewne. Która nie używa w XXI wieku plików cookie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.