Aktualizacja Wpis

Wakacje 2017 – więcej sprzętu, więcej gier

wakacje

Powoli zaczynają się wakacje dla wszystkich studentów, więc pora na pewne zmiany w działalności bloga. Oby udało mi się regularnie pisać po pracy, w przerwach od treningu, a także dalszej nauki.

Przede wszystkim planuję skupić się w następnej połowie roku na dostarczaniu recenzji urządzeń, ale zważywszy na niewielkie fundusze do rozdysponowania, oraz niechęć producentów do dzielenia się ich urządzeniami, będzie to niesamowicie trudne zadanie, chociaż jestem obecnie w obiecującym kontakcie z producentami niesamowitego reMarkable, o którym pisałem ostatnio. Polecam poczytać o nim, bo jest warte chociażby zainteresowania, jeśli nie waszych pieniędzy. Staram się także obecnie nawiązać kontakt z ciekawszymi producentami komórek, czyli głównie chińskimi spółkami, które mają coś ciekawego w ofercie, chociaż nie stronię od kontaktu z innymi firmami, takimi jak chociażby Nextbit.

Planuję także zacząć nagrywać filmy o… mam nadzieję wysokiej wartości produkcyjnej, ale muszę się przełamać w tej kwestii i zacząć od czegoś małego, a nie iść na całość, bo znając życie nigdy bym niczego nie wypuścił, ponieważ od razu chciałbym, żeby moja twórczość przypominała nieco wysokobudżetowe produkcje. Dodatkowo istnieje problem z platformą YouTube, ponieważ Google mnie nie lubi, więc w tej kwestii też będzie trzeba pokombinować. Albo znajdę alternatywną platformę, spośród których jedna mnie nawet zainteresowała, albo znajdę alternatywny sposób fundowania strony, bo co jak co, ale robić za darmo nie możne do śmierci. Staram się unikać reklam jak tylko mogę, ale strona na chwilę obecną przynosi same koszty i brak perspektyw na zyski. Inne portale najwyraźniej kradną moich użytkowników! Czas na czarny PR! Albo nie, to też niestety kosztuje. W ramach zawartości wideo planuję wideo-recenzje, gameplaye (PSP, bo zacząłem grać na PSP), unboxingi, a także vlog, bo vlogi bywają najciekawszą rzeczą w Internecie, jeśli nie są o makijażu, siłowni, czy autor nagrania nie rozpływa się w nim nad samym sobą.

Miało być krótko, no i jest, bo to by było na tyle w kwestii aktualizacji strony. Nowe recenzje będą pojawiać się wkrótce, a moja walka z większymi wydawcami będzie zacznie się na nowo gdy tylko uporam się ze sporą ilością gier, które dostałem od pomniejszych wydawców. Zachęcam do czytanie tego co wrzucam na bloga i zachęcam także do regularnego odwiedzania strony! A także mam nadzieję, że wszyscy nauczyciele, studenci, i uczniowie będą mieli miłe wakacje, a reszcie ciężko pracujących ludzi życzę przyjemnych urlopów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.