Gra Wpis

Elden Ring, coś więcej niż mashup?

FromSoftware jest studiem, które chyba nie może postąpić źle. Ich gry, począwszy od Demon’s Souls, a dla większości świata od Dark Souls, uznawane są za kwintesencję gamingowego masochizmu. Coś w tym jest. Gry są trudne, często niesprawiedliwe i równie dużo zależy w nich od szczęścia, jak i umiejętności. Elden Ring to ich najnowsza gra. Niewiele się zmieniło.

Czytaj dalej…
Gra Recenzja

Szwedzka robo-apokalipsa – recenzja Generation Zero

Generation Zero to gra stworzona przez Systemic Reaction. Są to ci sami deweloperzy, którzy nieco później dadzą nam Second Extinction. Mam wrażenie, że obie gry mają ze sobą wiele wspólnego. Są puste pod względem zawartości i graczy, a także mają ciekawą koncepcję, której potencjał nie został wykorzystany. Tylko, że Generation Zero to skończona gra.

Czytaj dalej…
Wpis

Witamy w 2022 roku!

Minął rok 2021, czas na nowe początki. Dziękuję wszystkim, którzy czytali Pixelophobię w zeszłym roku! Cieszę się, że zaglądających osób jest tutaj coraz więcej. W tym roku nie będzie podsumowania, bo czas spojrzeć w przyszłość, a nie za siebie. W tym roku planowane są istotne zmiany na stronie, jednak są dość nisko na długiej liście ambitnych planów, więc nikt nie wie, co się stanie. W każdym razie, szczęśliwego nowego roku! Ciekawych premier, dużo wolnego czasu i nowych doświadczeń!

Gra Recenzja

Podróż w czasie – recenzja Battlefield Portal

Wraz z premierą Battlefielda 2042, premierę miały dwa z jego komponentów dodatkowych. Pierwszym jest Battlefield Hazard, które jest trybem nieco inspirowanym Battle Royale. Drugim, znacznie ciekawszym trybem jest Battlefield Portal. Battlefield Portal to miks wcześniejszych gier z serii, który jest rozwijany przez Ripple Effect Studios. Ten tryb ma szansę uratować grę.

Czytaj dalej…
Gra Wpis

Fallout 76 na 2022 rok!

Rok 2021 dobiega końca, a Fallout 76 ma się całkiem dobrze. Bethesda wypuściła niedawno chyba ostatnią aktualizację przewidzianą na ten rok, więc czas spojrzeć ponownie na grę. I przyznam, że warto się nią zainteresować z kilku powodów. Usprawnienia rozgrywki, Game Pass i nawet okazuje się, że gra jest całkiem przyjemna!

Czytaj dalej…