Gra News

Kult: Boskość Utracona pojawi się w polskiej wersji

Ekipa Alis Games niedługo rozpocznie kampanię crowdfundingową, której celem jest wsparcie polskiej wersji Kult: Boskość Utracona. Alis Games to nowy gracz na rynku, który dopiero zadebiutował wydaniem 5 edycji Vampire: The Masquerade w języku polskim (a którym bazuje Vampire: The Masquerade – Shadows of New York). Teraz ich celem jest przetłumaczenie i wydanie nie tylko podręcznika do 4 edycji gry Kult, ale także dostarczenie nam dodatków w wysokiej jakości. Więcej szczegółów dostępne będzie w listopadzie, gdy ruszy kampania na stronie wspieram.to. W międzyczasie więcej o Kult można dowiedzieć się na oficjalnej stronie, a odnośnie polskiej edycji na polskiej stronie lub w mediach społecznościowych Alis Games.

Gra Recenzja

Detektyw i/lub dziennikarz – Recenzja Vampire: The Masquerade – Shadows of New York

Visual Novel, gatunek gier, którego nienawidzę z całego serca. Reprezentuje je niska jakość produkcji, tandetne historie i rzadko która nie wygląda, jakby była zrobiona w Visual Novel Maker czy Ren’Py. Czy polska ekipa z Draw Distance jest w stanie zmienić moje zdanie za pomocą Vampire: The Masquerade – Shadows of New York?

Czytaj dalej…
Sprzęt Technologia Wpis Xbox Series S

Jak tego nie kupić? – Xbox Series S ujawniony

Microsoft właśnie ujawnił informacje dotyczące Xboksa Series S, uzupełnił nasze braki w wiedzy o Xboksie Series X i dał nam wszystkim sporo powodów do długich rozważań. Xbox Series S okazuje się niemalże dokładnie tym, co po nim oczekiwano, jednak dodatki pokazują, czym jest naprawdę! Aha, no i sprzedaż konsol rusza 10 listopada.

Czytaj dalej…