Gra World of Warships

Romulus – pierwszy szwedzki – World of Warships: Legends

Drugim okrętem w europejskiej linii jest włoski okręt. Włoski, chociaż sprzedany Szwedom. Od tego miejsca zaczyna się bowiem szwedzkie oblężenie tej gałązki technologicznej. Romulus to okręt klasy Romulus, który wszedł do szwedzkiej służby jako niszczyciel. W World of Warships jest także niszczycielem i grzeje sobie miejsce na II poziomie.

Czytaj dalej…
Gra Recenzja

Freshly Frosted – wielka pączkarnia w niebie

To miłe, gdy deweloper daje znać o swojej najnowszej grze, wysyłając ci jednocześnie kod gry. Tak zrobiło właśnie The Quantum Astrophysicists Guild ze swoim autorskim Freshly Frosted. Czym może być gra, o której nikt zapewne nie słyszał, a w logo ma wielkiego pączka? Właśnie o tym. Gra w ciekawy sposób łączy pączki i łamigłówki, robiąc nam apetyt na pączusie. 

Czytaj dalej…
Gra Recenzja

Co zrobi twój Stan? – recenzja The Stanley Parable: Ultra Deluxe

The Stanley Parable to mod Half-Life 2, który z czasem doczekał się premiery w 2013 roku na PC. Podobnie jak wiele innych modów, które stały się grami – DayZ, Counter-Strike, Chivalry – i w tym przypadku gra odniosła sukces. Po prawie 10 latach gra zawitała na konsolach. Czy nadal trzyma poziom? Czy dla konsolowców też jest fenomenalna?

Czytaj dalej…