Gra Recenzja

Jedyna taka na konsolach – Recenzja Realpolitiks: New Power

Realpolitiks: New Power, recenzja, review, Xbox One, Windows 10

Realpolitiks: New Power to nowa gra strategiczna od Forever Entertainment, którą na PC stworzyło studio Jujubee. Realpolitiks: New Power skupia się na prowadzeniu współczesnej polityki wewnętrznej i zagranicznej na mapie świata. Gra wydaje się idealnym połączeniem gier pokroju Victoria i Hearts of Iron z grami typu Democracy. Ale czy mamy do czynienia z dobrą grą? No i czy ma ona swoje miejsce na konsoli?

Czytaj dalej…
DLC Gra Recenzja

Najlepszy moment, żeby zacząć grać – Recenzja The Elder Scrolls Online: Greymoor

The Elder Scrolls Online: Greymoor, recenzja, review, Xbox One

Greymoor to kolejne już — czwarte — rozszerzenie regionalne, które tym razem dodaje jedną z najbardziej ukochanych krain Skyrim. To jednak nie wszystko, bo na znaczeniu zyskują wampiry, spośród których jeden inicjuje główny wątek rozszerzenia. Dostajemy w nasze ręce nowe umiejętności, a także mamy możliwość zabawienia się a archeologów. Ale dodatek warto kupić już dla samych widoków!

Czytaj dalej…
Gra Recenzja 1

Najlepszy symulator w jaki zagrasz – Recenzja House Flipper

House Flipper, recenzja, review, Xbox One

House Flipper to dość specyficzna gra. Można ją chyba zaliczyć do tej samej grupy co wszystkie zawodowe symulatory. House Flipper pozwala nam wcielić się w rolę złotej rączki, a naszym głównym zadaniem jest kupowanie domów, przywracanie im dawnej świetności i sprzedawanie ich z zyskiem. Z jakiegoś powodu moja dziewczyna była bardzo podekscytowana koncepcją tej gry.

Czytaj dalej…
Gra Recenzja

Powrót do Empire Bay – Recenzja Mafia II: Definitive Edition

Mafia II: Definitive Edition, Xbox One, recenzja, review

Mafia II była jedną z moich ulubionych gier wczesnych lat II dekady tego stulecia. W Mafii spędziłem wiele godzin, ale dopiero Mafia II sprawiła, że zatraciłem się w świecie gangsterskich porachunków, wyłudzeń, szybkich samochodów i zemsty. Teraz dzięki d3t i Hagar 13 w naszej kolekcji może znaleźć się remaster — Mafia II: Definitive Edition.

Czytaj dalej…