Gra Poradnik

Jak zagrać w Call of Duty Mobile na PC?

Call of Duty Mobile, Windows, PC

Call of Duty Mobile to obecnie najpopularniejsza strzelanka na komórki. Nie dziwi to, ponieważ gra jest naprawdę genialna, co zresztą podkreślałem w mojej recenzji. Jeśli chce się jednak grać wraz z elitą, to komórka nie wystarczy, reakcja na małym ekranie będzie zawsze niewystarczająca. Ale na szczęście można zagrać w Call of Duty Mobile także na komputerze!

Czytaj dalej…
Gra World of Tanks

Prototipo Standard B – „Buit out of ammo racks” – World of Tanks

Prototipo Standard B, World of Tanks, Xbox One

Prototipo Standard B to czołg kontynuujący tradycję włoskiego drzewka technologicznego wysokich poziomów. Słaby pancerz, duża celność i ponadprzeciętna penetracja w akompaniamencie miernych obrażeń. No i magazynek z automatycznym przeładowaniem każdego strzału. Ten niemiecki czołg we włoskim drzewku jest zdecydowanie godny uwagi i bywa niesamowicie przyjemny, kiedy zrozumiemy jego wady i wykorzystamy wszystko co ma do zaoferowania.

Czytaj dalej…
Gra Recenzja

Recenzja Pilot Sports

Pilot Wings, Xbox One, recenzja, review

Z-Software dostarczyło nam na konsole grę. Pilot Sports to jednak zupełnie inny tytuł niż reszta ich portfolio. Tym razem nie oddali w nasze ręce symulatora, a coś zdecydowanie bardziej grywalnego. – zręcznościową grę, w której siadamy za sterami kilku maszyn latających, a także przywdziewamy spadochron. Pilot Sports pozwoli nam polatać!

Czytaj dalej…
Gra World of Tanks

P.44 Pantera – w końcu z magazynkiem – World of Tanks

P.44 Pantera, World of Tanks, Xbox One

P.44 Pantera to pierwszy czołg we włoskim drzewku technologicznym, który posiada system automatycznego przeładowania. Jest to niesamowicie ciekawy system, który wprowadza do czołgu magazynek niczym w czołgach francuskich, ale też pozwala na przeładowanie każdego pocisku osobno. Zwiększa to wszechstronność czołgu kosztem wzrastającego czasu przeładowania z każdym wystrzelonym pociskiem.

Czytaj dalej…